Čerpadlo Strend Pro Garden NSP3D750-K, kalové, ponorné, 750W, 2 v 1, 14000 l/h, 10 m kábel, do 5 mm
Čerpadlo Strend Pro Garden NSP3D750-K
Strend Pro Garden NSP3D750-K je výkonné ponorné kalové čerpadlo, navrhnuté na efektívne čerpanie znečistenej vody s obsahom pevných častíc. Vďaka motoru s výkonom 750 W a prietoku 14 000 l/h je ideálnym pomocníkom pre odčerpávanie vody.
Vlastnosti:
  • Výkon motora: 750 W
  • Prietok: 14 000 l/h
  • Maximálna hĺbka ponoru: 7 m
  • Maximálna dopravná výška: 8 m
  • Maximálna veľkosť pevných častíc: 30 mm
  • Dĺžka kábla: 10 m
  • Materiál: Odolný plast
  • Použitie v 3 režimoch: čerpanie čistej vody (bazény nádrže či pivnice), čerpanie špinavej/kalnej vody (výkopy, stavebné jamy alebo dažďové nádrže) a čerpanie vody na minimálnu hladinu do 5 mm (vysušenie podláh, terás či plochých striech)
Výhody:
  • Silný a spoľahlivý motor pre rýchle čerpanie.
  • Jednoduché používanie vďaka automatickému plavákovému spínaču.
  • Robustná konštrukcia pre dlhú životnosť.
  • Univerzálne využitie – vhodné pre domácnosti, záhrady aj stavebníctvo.